Naših sretnih 13
Autor: Zdravko Pelivan, 14. 10. 2019.

Dana 7. listopada 2019. godine svečanom smo priredbom proslavili Dan škole.

Na samom početku programa svima okupljenima obratila se ravnateljica Vesna Ružić. U svom govoru čestitala je 13. rođendan naše škole te je istaknula uspjehe naših učenika i djelatnika u protekloj godini. Posebno je istaknula i pohvalila Marijanu Gudić i Anitu Čupić koje su zbog svoga predanog rada uvrštene među 510 najboljih učitelja u Hrvatskoj. Svim učiteljima ravnateljica je čestitala Dan učitelja te im zahvalila na suradnji, trudu i strpljenju koje ulažu u svakodnevni rad. S nekoliko prigodnih riječi okupljene je pozdravio i gradonačelnik Solina Dalibor Ninčević.

Dean Milanko, prof.

Priredbu je otvorio školski zbor koji nam je vječnim hitovima izmamio osmijeh na lice. Uslijedili su pojedinačni i skupni nastupi učenika koji su kroz pjesmu i ples pokazali ljubav prema domovini, gradu, obitelji i školi. U jednom od recitala svojim nas je dolaskom počastila i sama kraljica Jelena koju je utjelovila učenica Laura Katić. Priredbu smo zaključili pjesmom Olivera Dragojevića u izvedbi Doriana Jure Sršena, učenika sedmog razreda.

Program su vodili učenik šestog razreda Josip Milavić i učenica sedmog razreda Petra Barišić.

Jelena Karaman, prof.