SUSRET S KNJIŽEVNICOM JELENOM PERVAN
Autor: VESNA KURTOVIĆ, 5. 5. 2023.

4. svibnja 2023. u našoj školskoj knjižnici održan je susret s književnicom Jelenom Pervan. Učenici 2.c i 2.d razreda s velikim su veseljem pratili izlaganje mlade spisateljice koja im je predstavila slikovnicu "Tonka će sutra". Priča je to o djevojčici koja baš sve voli odgađati za sutra, a onda i prekosutra, doručak, zadaće, higijenu... Upoznavajući Tonku i njene Sutriće učenici su na interaktivan način upoznali važnost rješavanja svakodnevnih obveza. Svojom sjajnom glumom, vedrinom i neposrednošću spisateljica je oduševila sve okupljene koji su je na kraju pozdravaili velikim pljeskom sa željom da nas opet posjeti.