Završna večer Festivala izvrsnosti 2023.
Autor: Sanja Matić, 12. 6. 2023.

U srijedu 7. lipnja 2023. u Teatrinu Gradske knjižnice Solin održana je treća večer Festivala izvrsnosti u organizaciji Centra izvrsnosti Splitsko-dalmatinske županije. Završna svečanost bila je posvećena projektima programa Centra izvrsnosti multimedije i jezika (CIMAJ).

U prepunom Teatrinu učenici i njihovi mentori predstavili  su svoje projekte koje su radili tijekom ove školske godine. U programu je sudjelovalo sedam osnovnih i šest srednjih škola Splitsko-dalmatinske županije.  Voditelji programa bili su naši učenici Anamarija Jagić, Emanuela Rapić i Ivan Vrkić. Osnovna škola kraljice Jelene ove je školske godine predstavljala projekt Solinski ritam! te je bila nominirana u kategoriji najboljeg dokumentarnog filma osnovnih škola. Sama nominacija izazvala je oduševljenje predstavnika našeg projekta jer je prepoznat trud učenika i mentora.

Čestitamo našem učeničkom timu u kojem su bili sljedeći učenici: Sara Bilić, Klara Bogdan, Petra Boljat, Nikola Bućan, Terezija Bućan, Vice Bućan, Marina Dragun, Bartul Dužević, Lucija Dužević, Noa Hornischer, Anamarija Jagić, Bruno Kunac, Lucija Milun, Sara Musić, Roko Nađvinski, Hana Perić, Iva Rako, Emanuela Rapić, Dorotea Stančić, Josip Šošo i Ivan Vrkić. Čestitke i mentoricama projekta Solinski ritam!: Antoniji Barić, Aniti Čupić, Ines Džaji, Sanji Matić i Antoniji Popić.

Veselimo se budućim projektima naše škole

Sanja Matić, pedagoginja