Veliko srce učenika 5. b razreda
Autor: Sanja Matić, 21. 12. 2021.

Učenici 5.b razreda Osnovne škole kraljice Jelene su se zajedno sa svojom razrednicom Marijanom Gudić udružili te prikupili kuna za djevojčicu Kiaru Goršić, iz Šibenika, koja ima 7 godina. Živjela bi život sasvim normalne sedmogodišnjakinje da joj u kolovozu ove godine nije dijagnosticiran zloćudni tumor na mozgu. Sve mogućnosti za liječenje u Hrvatskoj je iscrpila i jedina opcija koja preostaje kao nada za Kiarino ozdravljenje je eksperimentalna terapija u SAD-u koja se provodi na svega nekoliko klinika. Iznos potreban za liječenje je 5 milijuna dolara odnosno 32 milijuna kuna.
Prikupljeno je 1850 kn te ćemo pomoći Kiari u prikupljanju novca koji joj je potreban. Jako nam je drago što smo nekome pomogli i što smo učinili jednu prelijepu stvar.
Nadamo se da će sve proći u redu i Kiari i njezinoj obitelji želimo sve najbolje!

5.b razred