KRUH NAŠ SVAGDAŠNJI
Autor: Antonija Barić, 19. 10. 2022.

14. listopada u našoj smo školi obilježili Dane zahvalnosti za kruh i plodove zemlje pod geslom ''Kruh naš svagdašnji''. Tog jutra školom su se širili predivni mirisi kruha, peciva, kolača i plodova zemlje naših prvašića i prijatelja iz posebne skupine. Na samom početku učenici četvrtih razreda izveli su nekoliko točaka koji su nas uveli u svečanost blagovanja kruha. Naš župnik i vjeroučitelj don Klement, pozdravio je sve prisutne te molitvom i Božjom riječju zazvao Božji blagoslov na sve donesene darove.

Ovim putem želimo zahvaliti ravnateljici, vjeroučiteljici Ivani, učenicima i njihovim učiteljima bez čijeg truda i ljubavi ne bismo mogli na ovako svečan način upriličiti ovu svečanost u našoj školi. I na kraju, neka svi darovi koje nam daruje Gospodin budu blagoslov za vas i vaše obitelji!