Projektni dan ...od ideje do realizacije...
Autor: NIVES BOGDAN, 3. 6. 2019.

30. svibnja 2019. u organizaciji Splitsko-dalmatinske županije, Centra izvrsnosti SDŽ, uz suorganizaciju Obrtno-tehničke škole, Agencije za mobilnost i programe EU i OŠ braće Radića-Bračević, održana je konferencija "Od ideje do realizacije - Projektni dan". Na konferenciji su prikazani Erasmus+ projekti u vrtićima, osnovnim i srednjim školama, a pokazalo se da je eTwinning njihov neizostavan dio.

Erasmus tim naše škole koji čine učiteljice razredne nastave Nives Bogdan, Zdenka Jerković, Jelena Kelava, Maja Matas, Maja Pletikosić i Edita Rizvan postavile su izložbu na kojoj su prikazale rezultate rada na Erasmus + projektu, ali i eTwinning projektu Mystery of History in legends.

Nives Bogdan i Jelena Kelava održale su predavanje o svom putu od eTwinninga prema Erasmusu i ponovnom povratku u eTwinning.